RSW: een weekend lang in het land van Narnia

Afgelopen weekend waren weer de jaarlijkse regionale Scoutingwedstrijden (RSW). De RSW vindt altijd plaats op het kampeerterrein de Waterberg en hier kwamen 250 scouts en leiding uit de gehele regio samen. Dit jaar deden er van Scouting Zeddam vier patrouilles mee, namelijk de Zeddamse (Kleding) Kasten, de Zeddamse Leeuwenkoppen, The Chronicles of Zeddam en Gewoon Zeddam. In het weekend werden er hikes gelopen, avondspellen voltooid, zelf eten gekookt, puzzels opgelost en nog veel meer. Voor een uitgebreid verslag zie de regio kampkrant
 
De Zeddamse (Kleding) Kasten zijn in het weekend als derde geëindigd en mogen daarom door naar de landelijke Scoutingwedstrijden (LSW). Komende Pinksterweekend strijden ze samen met nog twee andere patrouilles uit onze regio tegen de rest van Nederland. Goed gedaan en zet hem op!

Vind ons op social media:

color facebook 128   color youtube 128   color instagram 128

Zomaar een foto uit het fotoalbum

Weekendkamp_welpen_2007__47_