TL-verlichting door Hulkenberg 's-Heerenberg voor nieuwe materiaalopslag

Hulkenberg Transport- en opslagsystemen (www.hulkenberg.nl) uit 's-Heerenberg heeft TL-verlichting gedoneerd aan Scouting Zeddam ten behoeve van de nieuw te plaatsen materiaalopslag. Scouting Zeddam en Hulkenberg 's-Heerenberg zijn met elkaar in contact gekomen via de Liemerse Uitdaging, een stichting welke vraag en aanbod van verenigingen en bedrijven met elkaar verbindt (liemerseuitdaging.nl).
 
Marloes ten Oever van Hulkenberg 's-Heerenberg heeft op 28 juni de TL-verlichting overhandigd aan Arjan Berendsen van Scouting Zeddam. Scouting Zeddam bedankt de Liemerse Uitdaging en Hulkenberg 's-Heerenberg voor deze prachtige bijdrage!
 

Vind ons op social media:

color facebook 128   color youtube 128   color instagram 128

Zomaar een foto uit het fotoalbum

Scouts zomerkamp 2020 Boruclo (042)