Leiding worden tijdens je explorertijd?

Tijdens je explorertijd kun je bij Scouting Zeddam hulpleider worden van de bevers en/of welpen. Je hebt namelijk de leeftijd van 16 jaar bereikt. Dit is prima te combineren met de explorers, aangezien de bevers op zaterdag hun opkomsten hebben van 10.30 – 12.30 uur en de welpen draaien hun opkomsten ook op zaterdag en wel van 14.00 – 16.00 uur. In je explorertijd kun je dan kijken of dit echt iets voor je is.

welpenkamp 13
De bevers
De welpen

Wat kun je gaan doen, na je explorertijd?

Als je te oud bent geworden voor de explorers dan kun je ervoor kiezen om naar de roverscouts te gaan. Dit is de laatste speltak met de leeftijden van 18 t/m 21 jaar. 

Je kan ook leiding gaan geven bij de bevers, welpen of scouts. Je hoort er dan dus echt bij en zal daarom ook cursussen gaan volgen. Wat je uiteindelijk een nog betere leiding zal maken. Maar je kunt er ook voor kiezen om gewoon Scouting Zeddam te ondersteunen bij activiteiten, zoals oefen- en zomerkampen, Heitje voor een Karweitje of een Sint-Joris dag.

De bevers
De welpen
roverscouts RGB
De scouts
De roverscouts
Heitje voor een Karweitje

 

 

 

15 - 18 jaar

elke vrijdagavond van 20:00 - 22:00u 

explorers zomerkamp 2014 (27) (640x360)